א י י נ ג א ר   י ו ג ה   ב ג ל י ל
 
עמוד הבית * מהי איינגאר יוגה? * אודות המרכז * לוח השיעורים * סדנאות מיוחדות * מאמרים * לזכרו של ב.ק.ס איינגאר * גלריית תמונות * כתבים * רכישת הספר של רחלי * About Rachely

עדכונים:

עודכן ב: 21/09/2017
שנה טובה - איינגר יוגה

שנה טובה וחג שמח

קרא עוד

עודכן ב: 29/08/2017
שנת תרגול חדשה אוגוסט 2017

חודש אוגוסט מסתיים ולפנינו שנת תרגול חדשה

קרא עוד
להרשמה ופרטים נוספים – 0545522112 רחלי צ'יני' או במייל iyengarbagalil@gmail.com


אודות מרכז איינגאר יוגה בגליל

Yoga Position

מרכז איינגאר יוגה בגליל הוקם ומופעל על ידי רחלי צ'יני ממצפה מתת, מורה מוסמכת ובכירה בשיטה (בדרגת סניור), לפי הוראת ב.ק.ס. איינגאר, גיטא איינגאר, ופרשאנט איינגאר.
המרכז מוכר על ידי מוסד האם בפונה ואושר רשמית על ידי מייסד השיטה מר ב.ק.ס איינגאר. פעילותו מתקיימת במספר ישובים בגליל כאשר בסיס הפעילות במצפה מתת.

תרגול היוגה בשיטה זו מבוסס על תנוחות היוגה הקלאסיות עם דגש אנטומי - פיסיולוגי והתאמת התנוחות באופן אישי לכל מתרגל. התרגול משלב עבודה מדויקת ושיטתית בתנוחות היוגה (אסאנות) לאימון הגוף הפיסי ושיקומו, עם מודעות לנשימה ותרגול ספציפי של טכניקות נשימה (פראנאיאמה) אשר עוזרות לייצר "אנרגיה" הניתנת "לאחסון" ולשימוש מאוחר יותר במידת הצורך.

תרגול היוגה בכללותו תורם לאיזון במארג של גוף נפש ורוח.

שיעורים מטעם המרכז ניתנים במצפה מתת, כרמיאל, נהריה, קיבוץ ברעם, עמיעד, ובית הילל. בשעות הערב והבוקר ופתוחים לתלמידים בכל הרמות.


Racheli 1 Racheli Teaching Mirrored

יוגה
לילדים
ולנוער


[ לראש הדף ]

היוגה היא שיטה וטכניקה עתיקה שפותחה לפני כחמשת-אלפים שנה על ידי אנשים שחיו קרוב לטבע לגילו את חשיבות ההרמוניה והאיזון שבין האדם לסובב אותו ובינו לבין עצמו.

התרגילים הפיזיים (תנוחות היוגה) שרבים מהם מחקים חיות למיניהן, עץ, גשר, גלגל, קשת וחץ וכו', מאפשרים למתרגל אותם לפתח גמישות, לחזק את שרירי הגוף, הם משפרים את מחזור הדם, עוזרים לנשימה חופשית ומפתחים יכולת ריכוז וקואורדינציה.

לימוד תנוחות היוגה מוביל לצמיחה וגדילה מאוזנים. התנוחות מותאמות מאוד לילדים היות והם אקטיבים מטבעם ואוהבים את השילוב של תנועה ויצירתיות.

התרגול משלב תנוחות סטטיות, עם תנוחות דינמיות ששומרות על רעננות ומפעילות היטב את המפרקים והשרירים.

Kid Under Arch

מסלול
להכשרת
מורים


[ לראש הדף ]

נפתחת קבוצת קורס מורים חדשה בפברואר 2016.

משך הקורס הוא שנתיים וכולל שיכלול התרגול האישי,פרקטיקה של הוראה(אומנות ההוראה),פילוסופיה(טקסטים מסורתיים של היוגה) ואנטומיה פיזיולוגיה.

הבחינות והקניית תעודה בינלאומית המוכרת על ידי מוסד האם בפונה נעשות דרך עמותת ב.ק.ס איינגאר בישראל.

תנאי להשתתפות בקורס המורים הוא שלוש שנות תרגול קודמות עם מורה מוסמך בשיטה .

לפרטים ניתן לפנות לרחלי 054-5522112.

guru with students
רחלי צי'ני * מרכז איינגאר יוגה בגליל, מצפה מתת * 054-552-2112 * iyengarbagalil@gmail.com