א י י נ ג א ר   י ו ג ה   ב ג ל י ל
 
עמוד הבית * מהי איינגאר יוגה? * אודות המרכז * לוח השיעורים * סדנאות מיוחדות * מאמרים * לזכרו של ב.ק.ס איינגאר * גלריית תמונות * כתבים * רכישת הספר של רחלי * About Rachely * A place to practice and stay * מקום לתרגל ולהשאר

עדכונים:

פסח 2022 סדנת אביב 2022 28-30/04/2022

סדנת אביב במתת - אסאנה פראנאיאמה

חמישי 17:00 יד 19:00

שישי 8:30 עד 10:30, 16:00 עד 19:30

שבת 9 עד 13:00

להרשמה – 054-5522112


אודות מרכז איינגאר יוגה בגליל

Yoga Position

מרכז איינגאר יוגה בגליל הוקם ומופעל על ידי רחלי צ'יני ממצפה מתת, מורה מוסמכת ובכירה בשיטה (בדרגת סניור - ג'וניור מתקדם 1), לפי הוראת ב.ק.ס. איינגאר, גיטא איינגאר, ופרשאנט איינגאר.
המרכז מוכר על ידי מוסד האם בפונה ואושר רשמית על ידי מייסד השיטה מר ב.ק.ס איינגאר. פעילותו מתקיימת במספר ישובים בגליל כאשר בסיס הפעילות במצפה מתת.

תרגול היוגה בשיטה זו מבוסס על תנוחות היוגה הקלאסיות עם דגש אנטומי - פיסיולוגי והתאמת התנוחות באופן אישי לכל מתרגל. התרגול משלב עבודה מדויקת ושיטתית בתנוחות היוגה (אסאנות) לאימון הגוף הפיסי ושיקומו, עם מודעות לנשימה ותרגול ספציפי של טכניקות נשימה (פראנאיאמה) אשר עוזרות לייצר "אנרגיה" הניתנת "לאחסון" ולשימוש מאוחר יותר במידת הצורך.

תרגול היוגה בכללותו תורם לאיזון במארג של גוף נפש ורוח.

שיעורים מטעם המרכז ניתנים במצפה מתת, כרמיאל, נהריה, קיבוץ ברעם, עמיעד, ובית הילל. בשעות הערב והבוקר ופתוחים לתלמידים בכל הרמות.


Racheli 1 Racheli Teaching Mirrored

יוגה
לילדים
ולנוער


[ לראש הדף ]

היוגה היא שיטה וטכניקה עתיקה שפותחה לפני כחמשת-אלפים שנה על ידי אנשים שחיו קרוב לטבע לגילו את חשיבות ההרמוניה והאיזון שבין האדם לסובב אותו ובינו לבין עצמו.

התרגילים הפיזיים (תנוחות היוגה) שרבים מהם מחקים חיות למיניהן, עץ, גשר, גלגל, קשת וחץ וכו', מאפשרים למתרגל אותם לפתח גמישות, לחזק את שרירי הגוף, הם משפרים את מחזור הדם, עוזרים לנשימה חופשית ומפתחים יכולת ריכוז וקואורדינציה.

לימוד תנוחות היוגה מוביל לצמיחה וגדילה מאוזנים. התנוחות מותאמות מאוד לילדים היות והם אקטיבים מטבעם ואוהבים את השילוב של תנועה ויצירתיות.

התרגול משלב תנוחות סטטיות, עם תנוחות דינמיות ששומרות על רעננות ומפעילות היטב את המפרקים והשרירים.

Kid Under Arch

מסלול
להכשרת
מורים


[ לראש הדף ]

מסלול להכשרת מורים מתבסס על לימוד מקדים עם מורה מוסמך בשיטת ב.ק.ס איינגאר.

הדרך ללמידה בחונכות אישית או בקבוצה קטנה

לפרטים ניתן לפנות לרחלי 054-5522112

guru with students
רחלי צי'ני * מרכז איינגאר יוגה בגליל, מצפה מתת * 054-552-2112 * iyengarbagalil@gmail.com